foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Bieszczadzki Bieg Lotników

Patronat

 

100 LAT PKOL HISTORYCZNY KOMPOZYT POL


Polski Komitet Olimpijski


pzn logo


 


logoLP nadlesnictwo nowe

Regionalna Dyrekcja
Lasów Państwowych w Krośnie


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media

 

LOGO BIAle


logo Radio Rzeszów 1


SkiPol


 

nowiny24 lpgo

 

Nowiny gazeta logo


 

Gazeta Bieszczadzka


Biegówki w Bieszczadach


 

ver podstawowa


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW i MARSZ NORDIC WALKING - EDYCJA LETNIA.

Zawody odbyły się 19 czerwca 2022r. na trasie biegowej im. Stanisława Nahajowskiego pod Żukowem w Ustjanowej Górnej.

zaj 1

Wyniki:

Galerie:

Pozostałe informacje


 W poszczególnych biegach zwyciężali:

zaj 2

 

 

Bieg na 10 km OPEN
Miejsce Uczestnik Miasto Klub Wynik


1 Lepiarz Sylwester Wronów Alpin Sport Team 00:35:26
2 Pelczar Wojciech Dobieszyn GUKLA Bratkowice/KPU Krosno 00:35:38 (+12)
3 Dziewiński Damian Sanok ZS Nr 3 Sanok/ Dziewiński team 00:39:15 (+03:49)
4 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne 00:40:08 (+04:42)
5 Kowal Matylda Rzeszów Resovia 00:41:16 (+05:50)
6 Sobiczewski Piotr Siedlce 00:41:49 (+06:23)

Bieg na 10 km KOBIET


1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne 00:40:08 (+04:42)
2 Kowal Matylda Rzeszów Resovia 00:41:16 (+05:50)
3 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 00:44:21 (+08:55)
4 Ruchlewicz Natalia Sztum 00:48:39 (+13:13)
5 Łodzińska Dominika Gorzyce Azs Awf Kraków Masters 00:49:52 (+14:26)
6 Bodzioch Agnieszka Kraków Itmbw Kraków 00:51:07 (+15:41)


Bieg na 5 km OPEN
Miejsce Uczestnik Miasto Klub Wynik


1 Tomaszek Hubert Równia MKS HALICZ Ustrzyki Dolne 00:18:23
2 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne 00:19:34 (+01:11)
3 Fundanicz Monika Ustrzyki Dolne Team Run UD 00:21:16 (+02:53)
4 Głuszko Przemysław Berezka SolinaTeam /ULTRABIES TEAM 00:21:17 (+02:54)
5 Zaleski Tomasz Przemyśl Przemyski Klub Biegacza 00:21:52 (+03:29)
6 Zatorska Izabela Wrocanka Alpin Sport HOKA ONE ONE TEAM 00:24:05 (+05:42)

Bieg na 5 km KOBIET


1 Fundanicz Monika Ustrzyki Dolne Team Run UD 00:21:16 (+02:53)
2 Zatorska Izabela Wrocanka Alpin Sport HOKA ONE ONE TEAM 00:24:05 (+05:42)
3 Sawicka Katarzyna 00:26:39 (+08:16)
4 Kuszyk Marta Jureczkowa 00:33:43 (+15:20)
5 Pasterczyk Maria Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze 00:34:19 (+15:56)
6 Chełstowska Martyna Tarnów #Kokoszanel#Team 00:36:16 (+17:53)NORDIC WALKING


zaj 3

NORDIC WALKING

 

Dystans 5 km OPEN

1 Konik Jacek Stefkowa Bieszczadzki klub nordic walking 00:30:35
2 Grządziel Dariusz Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub N.W 00:31:35 (+01:00)
3 Grządziel Kazimierz Poraż ZKN Sokół Zagórz 00:31:46 (+01:10)
4 Borkowski Dariusz Siedlce Nowi Siedlce 00:32:23 (+01:48)
5 Krawczyk Małgorzata Żeglce Jest Lepiej Częstochowa 00:32:28 (+01:53)
6 Pasierb Marek Rzeszów PTG Sokół 1893 Mielec 00:32:30 (+01:55)

 

Dystans 5 km KOBIET

1 Krawczyk Małgorzata Żeglce Jest Lepiej Częstochowa 00:32:28 (+01:53)
2 Kończewska Bożena Ustrzyk Dolne Bieszczadzki klub nordic walking 00:32:55 (+02:20)
3 Oleksyk Malgorzata Ustrzyki Dolne Bieszczadzki klub nordic walking 00:33:50 (+03:14)
4 Pukas Małgorzata Ustrzyki Dolne Bieszczadzki klub nordic walking 00:34:31 (+03:56)
5 Kubiszyn Wiesława Lubaczów Spring Horyniec Zdrój 00:35:42 (+05:06)
6 Konik Zuzanna Stefkowa Biesczadzki klub nordic walking 00:36:00 (+05:25)

 


 

ZWYCIĘZCY NW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH:

KOBIETY:

1 64 Wójtowicz Magdalena K Ustrzyki Dolne N Strwiąż 0:48:10
2 58 Tutak Katarzyna K Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia - ŚWIETLIK 0:53:34
3 90 Boho Anna K Ustrzyki Dolne 0:53:51
4 19 Hydzik Anna K Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia - ŚWIETLIK 1:05:25
5 51 Raczkowska Anna K Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia - ŚWIETLIK 1:06:07
6 23 Kalinicz Zuzanna K Ustrzyki Dolne N Strwiąż 1:07:31

MĘŻCZYŹNI:

1 7 Czech Tomasz M Poraż Sokół Zagórz 0:35:32
2 20 Indyk Dominik M Sanok SOSW W SANOKU 0:36:08
3 9 Domoń Kamil M Sanok SOSOW W SANOKU 0:36:42
4 55 Śliwiak Mateusz M Ustrzyki Dolne 0:37:55
5 16 Gudz Paweł M Ustrzyki Dolne 0:38:50
6 48 Pitak Damian M Sanok Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia - ŚWIETLIK 0:41:27


ZWYCIEZCY  BIEGÓW DZIECI I MŁODZIEŻY

zaj 4

Dzieci młodsze - dziewczęta ur. 2014 i mł. - dyst. 0,5 km: 


M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik Strata
1 191 ORŁOWSKA Ewa 2014 SP USTJANOWA GÓRNA 1:44 0:00
2 105 JAKUBIK Zofia 2014 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:47 0:03
3 5 MAŚLAK Julia 2015 SP USTJANOWA GÓRNA 1:52 0:08
4 129 LATUSEK Oliwia 2015 ZAGÓRZ 1:54 0:10
5 125 PLEZIA Iga 2015 Ustrzyki Dolne 1:56 0:12
6 2 FUNDANICZ Emilia 2014 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 2:06 0:22

Dzieci młodsze - chłopcy ur. 2014 i młodsi - dystans 0,5 km:

1 110 LEGIĘĆ Wojciech 2015 USTRZYKI DOLNE 1:42 0:00
2 165 ZIEMBIKIEWICZ Dacjan 2015 SP Nr 2 Ustrzyi Dolne 1:43 0:01
3 17 TOMASZEWSKI Antoni 2015 Czarna Górna 1:47 0:05
4 15 TWARDEUSZ Igor 2015 SP USTJANOWA GÓRNA 1:53 0:11
5 20 STRZELECKI Miłosz 2015 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 1:55 0:13
6 107 CZURYŁO Szymon 2015 SP Nr 2 Ustrzyi Dolne 1:55 0:13

Dzieci młodsze - dziewczęta ur. 2012-2013 - dystans 1,0 km:

1 67 SOBCZUK Witold 2013 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 2:52 0:00:00
2 40 KORAB Florentyna 2012 SP USTJANOWA GÓRNA 2:59 0:07
3 42 LATUSEK Milena 2013 ZKN Sokół Zagórz 3:00 0:08
4 65 KAUWA Wojciech 2013 SP USTJANOWA GÓRNA 3:03 0:11
5 45 PEREŚLUCHA Lena 2013 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 3:04 0:12
6 66 KAPUSNIAK Szymon 2013 SP USTJANOWA GÓRNA 3:10 0:18

Dzieci młodsze - chłopcy ur. 2012-2013 - dystans 1,0 km: 

1 110 LEGIĘĆ Wojciech 2015 USTRZYKI DOLNE 2:43 0:00:00
2 165 ZIEMBIKIEWICZ Dacjan 2015 SP Nr 2 Ustrzyi Dolne 2:44 0:01
3 17 TOMASZEWSKI Antoni 2015 Czarna Górna 3:07 0:23
4 15 TWARDEUSZ Igor 2015 SP USTJANOWA GÓRNA 3:09 0:26
5 20 STRZELECKI Miłosz 2015 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 3:11 0:28
6 107 CZURYŁO Szymon 2015 SP Nr 2 Ustrzyi Dolne 3:13 0:30

Dzieci młodsze - dziewczęta ur. 2010-2011 - dystans 1,5 km:

1 94 DUTKA Hanna 2011 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 4:26 0:00
2 83 DZIETCZYK Iga 2010 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 4:32 0:06
3 88 FUNDANICZ Maja 2010 SP USTJANOWA GÓRNA 5:10 0:44
4 86 RUSZELAK Martyna 2010 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 5:20 0:54
5 84 GRZEGORZAK Julia 2010 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 5:30 1:04
6 92 WÓJCIK Lena 2011 SP USTJANOWA GÓRNA 5:42 1:16

Dzieci młodsze - chłopcy ur. 2010-2011 - dystans 1,5 km: 

1 115 DUTKA Stanisław 2010 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 4:46 0:00
2 120 DZIADOSZ Michał 2010 UKS Czarna 4:52 0:06
3 112 SZWARC Wiktor 2010 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 4:56 0:10
4 185 KUSZNIRSKI Kacper 2011 USTRZYKI DOLNE 5:11 0:25
5 98 MELNYK Władyslaw 2010 SP USTJANOWA GÓRNA 5:20 0:34
6 113 WANTUCH Łukasz 2011 SP USTJANOWA GÓRNA 6:03 1:17

Dzieci starsze - dziewczęta ur. 2007-2009 - dystans 2,0 km: 

1 144 WRONOWSKA Amelia 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 4:59 0:00
2 139 ZAJĄC Kamila 2007 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 5:05 0:06
3 133 GRASELA Julia 2009 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 5:19 0:20
4 143 WACHTA Iga 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 5:41 0:42
5 132 CZURYŁO Zuzanna 2008 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 5:55 0:56
6 136 SZCZEPAŃSKA Maja 2007 SMS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 6:01 1:02

Dzieci starsze - chłopcy ur. 2007-2009 - dystans 2,0 km: 

1 155 KASZANY Karol 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 4:16 0:00
2 154 LATUSEK Hubert 2008 ZKN Sokół Zagórz 4:34 0:18
3 160 JAKUBIK Michał 2009 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 4:45 0:29
4 106 ZABAWSKI Brajan 2008 UKS Czarna 4:56 0:40
5 80 NESTERENKO Yaroslav 2008 SP USTJANOWA GÓRNA 5:02 0:46
6 162 GALICA Kamil 2009 UKS Czarna 5:11 0:55


 

Partnerzy, organizatorzy

grafika

 

Sponsorzy

LOGO Ustrzyki Dolne


logoPngNoBg


 PGNiG logo 2

 


logoLP nadlesnictwo nowe

Nadleśnictwo 

Ustrzyki Dolne


  

danfarm


logo szer.30cm rgb 300dpi bez tla


 

hotel strwiaz


250px POL powiat bieszczadzki COA.svg


 

images perla bieszczcadow 1



BBS Logo2





27072849 1733342810049226 4330008558981796014 n


carla logo


 logodebowa gazdwka


www gościniec pięciu stawów kolor


willa stasia2


logo alfa

 


logo bieszczadzka ostoja 


 

 logo na zamyniu

 


villa logo


 zajazdpodcarynskalogo


marzec logo


autokomis logo


 

 

 

 

Organizatorzy

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych


 

Współorganizatorzy


 

STOWARZYSZENIE BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKW

Stowarzyszenie Bieszczadzkiego

Biegu Lotników


 

 

LOGO USTIANOWA mae do dokumentw


logo szer.30cm rgb 300dpi bez tla


 

NSS Ustrzyki Dolne


logoLP nadlesnictwo noweNadleśnictwo
Ustrzyki Dolne


UDK


 

POZN


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2022 - Bieszczadzki Bieg Lotników
Statystyki stron WWW


Realizacja: JWK Studio