foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Bieszczadzki Bieg Lotników

Patronat

Polski Komitet Olimpijski


pzn logo


 


logoLP nadlesnictwo nowe

Regionalna Dyrekcja
Lasów Państwowych w Krośnie


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media

 

LOGO BIAle


logo Radio Rzeszów 1


SkiPol


 

nowiny24 lpgo

 

Nowiny gazeta logo


 

Gazeta Bieszczadzka


Biegówki w Bieszczadach


 

ver podstawowa


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 IMG 2927

 Najważniejsze informacje:

(Uwaga: powyższe linki z pozycji zajawki dostępne po uaktywnieniu poniższego przycisku "Czytaj więcej"

 

Sponsorzy:

                         

 logo bieszczadzka ostojalogo nadlesnictwopgnig logoC HERB POWIATU BIESZCZADZKIEGO Kopiawilla stasia227072849 1733342810049226 4330008558981796014 nlogoPngNoBg arlamow

 Organizatorzy:

LOGO Ustrzyki Dolne herb  LOGO USTIANOWA mae do dokumentw udk logo  STOWARZYSZENIE BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKW
Gmina
Ustrzyki Dolne
Burmistrz
Ustrzyk Dolnych
 SP Ustjanowa
im. Bohaterów Lotnictwa
Polskiego
Ustrzycki Dom Kultury

Stowarzyszenie Bieszczadzkiego
Biegu Lotników


 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Zwycięzcy w biegu na 10 km OPEN

Miejsce Uczestnik Miasto Klub "Tempo [min/km]" Wynik Strata

OPEN KOBIET - 10 km


1 Dutkevych Victoriya Lwów 04:18 00:43:05 0,00
2 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04:43 00:47:12 +0:04:07
3 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne MKS Halicz 04:49 00:48:08 +0:05:03
4 Kandefer Beata Korczyna KB Athletic Zręcin 05:28 00:54:41 +0:11:36
5 Wajda Monika Ustrzyki Dolne 05:33 00:55:31 +0:12:26
6 Domaradzka Małgorzata Rzeszów WagaBunda 06:16 01:02:35 +0:19:30

OPEN MĘŻCZYZN - 10 km


1 Chenikalo Oleksandr Lwów Eney 03:24 00:33:59 0,00
2 Dobranskyy Bogdan Lwów Telo 03:25 00:34:06 +0:00:07
3 Pelczar Wojciech Dobieszyn Gukla Bratkowice Korzeniowski.pl 03:33 00:35:26 +0:01:27
4 Antolec Jan Klikuszowa Ed System Bauer Team 03:52 00:38:40 +0:04:41
5 Tyndyk Andriy Lwów Legion 03:52 00:38:41 +0:04:42
6 Janda Adam Rzeszow Cool Sport Team 04:13 00:42:08 +0:08:09


 

Zwycięzcy w OPEN Nordic Walking:

Miejsce Uczestnik Płeć Miasto Klub Wynik Strata


NORDIC WALKING - OPEN KOBIET


1 Zalisko Oksana K Lwów Karpatia 0:32:09 0:00
2 Kończewska Bożena K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 0:32:58 +00:49
3 Pasieka Agnieszka K Ustrobna 0:33:40 +01:31
4 Krawczyk małgorzata K Żeglce Jest Lepiej Częstochowa 0:34:11 +02:02
5 Ciślik-Kaszany Anna K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 0:35:35 +03:26
6 Konik Katarzyna K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 0:36:19 +04:10

NORDIC WALKING - OPEN MĘŻCZYZN


1 KONIK JACEK M Stefkowa Bieszczadzki Klub Nordic Walking 0:31:15 0:00
2 Grządziel Kazimierz M Poraż ZKN Sokół Zagórz 0:31:23 +00:08
3 Sokołowski Marek M RYMANÓW-ZDRÓJ LO Rymanów - TG SOKÓŁ Rymanów 0:31:55 +00:40
4 Kaszany Piotr M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking/Ustrzycki Klub Biegacza 0:32:41 +01:26
5 Konik Jarek M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 0:32:54 +01:39
6 Gierlasiński Krzysztof M Krosno NWG PRZYSZŁOŚĆ 0:33:03 +01:48


 

Zwycięzcy w biegu na dystansie 5 km:

Miejsce Uczestnik Płeć Miasto Klub Wyniki Strata


KOBIETY OPEN - 5KM:


1 Fundanicz Monika K Ustrzyki Dolne MKS HALICZ 00:23:56 0,00
2 Bury Beata K zagorz KKB Mosir Krosno 00:24:18 +00:22
3 Blajer Elżbieta K Rzeszów 00:29:43 +05:47
4 Głuszko Justyna K Berezka Solina Team 00:30:34 +06:38
5 Szmist Jadzia K Szczepancowa KB Athletic Zręcin 00:31:26 +07:30
6 Chwostyk Jolanta K Ustianowa LUKS Lotnik 00:32:48 +08:52

MĘŻCZYŹNI OPEN - 5KM:


1 Domiszewski Ignacy M Ustrzyki Dolne MKS Halicz 00:17:27 0:00
2 Jakubik Marcin M Ustrzyki Dolne PSG Krościenko 00:19:31 +02:04
3 Buryło Mateusz M Jodłówka Perfect Runner Team 00:20:39 +03:12
4 Kaczmarski Grzegorz M Rzeszów Kaczmarski Team 00:20:48 +03:21
5 Głuszko Przemysław M Berezka Solina team /Runonline.pl team 00:22:09 +04:42
6 Podolak Paweł M Ustrzyki Dolne MKS UKB 00:22:38 +05:11


 

Zwycięzcy grupowi w biegu na 10 km:

M-ce Uczestnik Miasto Klub "Tempo
[min/km]" Wynik

Kobiety K-1


1 Dutkevych Victoriya Lwów 04:18 00:43:05
2 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04:43 00:47:12
3 Szymula Paula Ustjanowa Górna 06:48 01:08:02
4 Wiklowska Monika Zręcin KB Athletic Zręcin 06:53 01:08:46

Kobiety K-2


1 Skawińska Justyna Sanok Biesy 06:38 01:06:21

Kobiety K-3


1 Kandefer Beata Korczyna KB Athletic Zręcin 05:28 00:54:41
2 Wajda Monika Ustrzyki Dolne 05:33 00:55:31

Kobiety K-4


1 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne MKS Halicz 04:49 00:48:08
2 Domaradzka Małgorzata Rzeszów WagaBunda 06:16 01:02:35
3 WOŹNIAK LIDIA SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA 06:52 01:08:45

Mężczyźni M-1


1 Chenikalo Oleksandr Lwów Eney 03:24 00:33:59
2 Dobranskyy Bogdan Lwów Telo 03:25 00:34:06
3 Pelczar Wojciech Dobieszyn Gukla Bratkowice Korzeniowski.pl 03:33 00:35:26
4 Antolec Jan Klikuszowa Ed System Bauer Team 03:52 00:38:40
5 Żak Paweł Krzemienna 55 04:39 00:46:27
6 Gazdowicz Michał Przysietnica Brzozowski Klub Biegacza 04:39 00:46:34

Mężczyźni M-2


1 Tyndyk Andriy Lwów Legion 03:52 00:38:41
2 Zima Pawel Lubatowa KKB Mosir krosno 04:22 00:43:41
3 Skawiński Tomasz Sanok Biesy 04:23 00:43:46
4 Brendzowski Adam Solina Solina TEAM / runonline.pl TEAM 04:27 00:44:27
5 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne Solina Team/ Sen Sołtysa 05:09 00:51:33
6 Kisielewicz Marcin Leśniówka Athletic Zręcin 05:36 00:55:57

Mężczyźni M-3


1 Janda Adam Rzeszow Cool Sport Team 04:13 00:42:08
2 Szmist Szymon Zręcin 04:20 00:43:21
3 Szeremeta Tomasz Wojtkowa 04:28 00:44:44
4 Bernat Tomasz Ustjanowa Górna 04:46 00:47:41
5 Futyma Michał Ustrzyki Dolne 05:26 00:54:23
6 Cwynar Krzysztof Orły 05:28 00:54:42

Mężczyźni M-4


1 Górniak Stanisław Widacz Finisz 04:56 00:49:21
2 WOŹNIAK JANUSZ SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA 05:33 00:55:32
3 Krech Jacek Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05:33 00:55:33
4 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń Samotny Wilk 05:50 00:58:18
5 Domaradzki Grzegorz Rzeszów WagaBunda 05:50 00:58:24

Mężczyźni M-5


1 Haduch Jerzy Pisarowce Sanok i Okolice 04:58 00:49:43
2 Reczkowski Andrzej Nienaszów Athletic Zręcin 05:19 00:53:07
3 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 05:40 00:56:35
4 Janas Marian Baligród Biesy 05:48 00:58:04
5 Jajesnica Marian jedlicze MUKS jedlicze 07:16 01:12:35


 

GRUPY NORDIC WALKING

Miejsce Uczestnik Miasto Klub Wynik


Kobiety - K 1


1 Kot Amelia Ustrzyki Dolne UKS Krzemień - SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 00:40:51
2 Żukowicz Anna Rzeszów KlubSportu.pl 00:40:23
3 Selwa Zuzanna Ustrzyki Dolne UKS Krzemień - SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 00:40:58
4 Kocik Julia Ustrzyki Dolne UKS Krzemień - SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 00:45:49

Kobiety - K 2


1 Masternak Izabela Orły 00:41:28
2 Konik Zuzanna Stefkowa Bieszczadzki Klub Nordic Walking 00:37:58

Kobiety - K 3


1 Krawczyk małgorzata Żeglce Jest Lepiej Częstochowa 00:34:11
2 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 00:35:35
3 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 00:36:19

Kobiety - K 4


1 Cwynar Marta Orły 00:39:49
2 Ketsman Natalia Lwów 00:43:56
3 KONIK Aleksandra Stefkowa 00:38:02
4 Wojtala Małgorzata Rzeszów KlubSportu.pl 00:39:23
5 Pasieka Agnieszka Ustrobna 00:33:40
6 Buczyńska Agnieszka Zręcin 00:42:22

Kobiety - K 5


1 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 00:32:58
2 Pukas Małgorzata Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 00:37:02

Kobiety - K 5


1 Veklych Olena Lwów Karpatia 00:41:07
2 Lachowska Ewa Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 00:38:41
3 Zalisko Oksana Lwów Karpatia 00:32:09
4 Aleksandrova Hanna Lwów Karpatia 00:49:48

Mężczyźni - M 1


1 Konik Mikołaj Stefkowa Bieszczadzki Klub Nordic Walking 00:40:00
2 Kocik Miłosz Ustrzyki Dolne UKS Krzemień - SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 00:45:49
3 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 00:38:04

Mężczyźni - M 2


1 Walczak Szymon Krościenko Wyżne Brak 00:36:09
2 Michalik Marcin Krempna 00:37:58

Mężczyźni - M 3


1 Konik Jarek Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 00:32:54
2 Krawczyk krzysztof Żeglce Jest Lepiej Częstochowa 00:37:48

Mężczyźni - M 4


1 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne "Bieszczadzki Klub Nordic Walking/
Ustrzycki Klub Biegacza" 00:32:41
2 Szemberski Paweł Rzeszów KlubSportu.pl 00:37:16
3 KONIK JACEK Stefkowa Bieszczadzki Klub Nordic Walking 00:31:15
4 Walczak Zbigniew Krościenko Wyżne Brak 00:35:21
5 Żukowicz Bartłomiej Rzeszów KlubSportu.pl 00:41:15

Mężczyźni - M 5


1 Grządziel Kazimierz Poraż ZKN Sokół Zagórz 00:31:23
2 Sokołowski Marek RYMANÓW-ZDRÓJ LO Rymanów - TG SOKÓŁ Rymanów 00:31:55
3 Gierlasiński Krzysztof Krosno NWG PRZYSZŁOŚĆ 00:33:03

Mężczyźni - M 6


1 Rysz Tomasz Sanok 00:41:57
2 Chabko Mieczysław Sanok 00:41:57

 

 


 

Najlepsi zawodnicy w biegach dzieci i młodzieży:

 

DYSTANS 0,5 KM - dziewczęta ur. w 2011 i mł. 


M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik Strata


1 2 DUTKA Hanna 2011 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 01:28 0:00,0
2 15 WACHTA Klara 2011 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 01:30 00:02
3 9 ROGALIŃSKA Oliwia 2011 SP USTIANOWA GÓRNA 01:34 00:06
4 10 WÓJCIK Lena 2011 SP USTIANOWA GÓRNA 01:38 00:10
5 8 LAWRENC Joanna 2012 SP USTIANOWA GÓRNA 01:50 00:22
6 5 PODKALICKA Dagmara 2013 SP USTIANOWA GÓRNA 01:55 00:27

DYSTANS 0,5 KM - chłopcy ur. w 2011 i mł. 

1 30 JASIURSKI Karol 2011 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 01:29 0:00,0
2 33 KASZANY Kacper 2012 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 01:38 00:09
3 25 KUROPATWA Antoni 2012 SP USTIANOWA GÓRNA 01:43 00:14
4 28 WANTUCH Łukasz 2011 SP USTIANOWA GÓRNA 01:48 00:19
5 247 OGRODZKI Jakub 2013 Jałowe 01:52 00:23
6 29 MICKOŚ Filip 2012 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 01:54 00:25

DYSTANS 1,0 KM - dziewczęta - ur. 2008-2010 

1 45 GERMAŃSKA Oliwia 2008 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:08 0:00:00
2 44 WRONOWSKA Amelia 2009 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:12 00:04
3 58 KRÓL Julia 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 02:21 00:13
4 49 GRASELA Julia 2009 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:24 00:16
5 48 CZURYŁO Zuzanna 2008 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:28 00:20
6 40 FUNDANICZ Maja 2010 SP USTIANOWA GÓRNA 02:37 00:29

DYSTANS 1,0 KM - chłopcy - ur. 2008-2010 

1 85 KASZANY Karol 2008 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 02:03 0:00:00
2 80 TKACZ Bruno 2009 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:07 00:04
3 88 KOZAK Szymon 2010 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 02:18 00:15
4 82 DUTKA Stanisław 2010 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 02:21 00:18
5 178 ULMAN Wiktor 2010 Łobozew Górny 02:23 00:20

DYSTANS 1,5 KM - dziewczęta ur. w 2006-2007 r.: 

1 97 WINNICKA Jagoda 2006 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 05:20 0:00:00
2 90 DOROŻAŃSKA Oliwia 2006 SP Czarna 05:24 00:04
3 106 ŁYSYGANICZ Anna 2006 UKS Czarna 05:32 00:12
4 103 RUSINEK Izabela 2007 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 05:36 00:16
5 93 SAWINDA Weronika 2007 SP USTIANOWA GÓRNA 05:57 00:37
6 99 PRZYBYŁA Blanka 2006 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 05:58 00:38

DYSTANS 1,5 KM - chłopcy ur. w 2006-2007 r.: 

1 120 KAPUSNIAK Dominik 2006 SP USTIANOWA GÓRNA 04:54 0:00:00
2 115 CWYNAR Grzegorz 2006 ORŁY 05:08 00:14
3 251 KACZMARSKI Jakub 2007 Kaczmarski team 05:11 00:17
4 121 PASZKOWSKI Przemysław 2007 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 05:16 00:22
5 135 MAJER Kacper 2007 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05:18 00:24
6 136 ATEMBORSKI Filip 2007 Uherce Mineralne 05:37 00:43

DYSTANS 2,0 KM - dziewczęta ur. w 2003-2005 r.:

1 143 CHWOSTYK Marta 2004 SP USTIANOWA GÓRNA 07:45 0:00:00
2 144 ŁYSYGANICZ Aleksandra 2004 UKS Czarna 08:05 00:20
3 141 SELWA Zuzanna 2003 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 08:19 00:34
4 142 ROGALINSKA Anna 2005 SP USTIANOWA GÓRNA 09:52 02:07

DYSTANS 2,0 KM - chłopcy ur. w 2003-2005 r.

1 176 MALAWSKI Aleksy 2003 UKS Czarna 05:52 0:00:00
2 175 TOMASZEK Hubert 2005 SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne 05:59 00:07
3 168 CHYCKI Kamil 2005 SP Nr 1 Ustrzyki Dolne 06:58 01:06
4 173 KORAB Cezary 2004 SP USTIANOWA GÓRNA 07:18 01:26
5 172 TARACINSKI Stanisław 2005 SP USTIANOWA GÓRNA 07:28 01:36
6 174 KOWALCZUK Kacper 2004 SP USTIANOWA GÓRNA 09:12 03:20

 

 

 

 

2Wizualizacja

IMG 1611 Copy

   


LOGO Ustrzyki Dolne

 GE0B3305

 

 

 

Sponsorzy

LOGO Ustrzyki Dolne


logoPngNoBg


 PGNiG logo 2

 


logoLP nadlesnictwo nowe

Nadleśnictwo 

Ustrzyki Dolne


  

danfarm


logo szer.30cm rgb 300dpi bez tla


 

hotel strwiaz


250px POL powiat bieszczadzki COA.svg


 

images perla bieszczcadow 1



BBS Logo2





27072849 1733342810049226 4330008558981796014 n


carla logo


 logodebowa gazdwka


www gościniec pięciu stawów kolor


willa stasia2


logo alfa

 


logo bieszczadzka ostoja 


 

 logo na zamyniu

 


villa logo


 zajazdpodcarynskalogo


marzec logo


autokomis logo


 

 

 

 

Organizatorzy

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych


 

Współorganizatorzy


 

STOWARZYSZENIE BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKW

Stowarzyszenie Bieszczadzkiego

Biegu Lotników


 

 

LOGO USTIANOWA mae do dokumentw


logo szer.30cm rgb 300dpi bez tla


 

NSS Ustrzyki Dolne


logoLP nadlesnictwo noweNadleśnictwo
Ustrzyki Dolne


UDK


 

POZN


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2019 - Bieszczadzki Bieg Lotników
Statystyki stron WWW


Realizacja: JWK Studio