foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Bieszczadzki Bieg Lotników

Patronat

Polski Komitet Olimpijski


pzn logo


 


logoLP nadlesnictwo nowe

Regionalna Dyrekcja
Lasów Państwowych w Krośnie


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media

 

LOGO BIAle


logo Radio Rzeszów 1


SkiPol


 

nowiny24 lpgo

 

Nowiny gazeta logo


 

Gazeta Bieszczadzka


Biegówki w Bieszczadach


 

ver podstawowa


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

 Plakat2017 Odzyskano

 

Zakończyła się II edycja Letniego Bieszczadzkiego Biegu i Marszu Lotników. Zawody odbyły się 24 września 2017 roku na trasie biegowej im. Stanisława Nahajowskiego  w  Ustjanowej Górnej k. Ustrzyk Dolnych.nnn


 

Imprezę tradycyjnie rozpoczęto od złożenia wiązanki kwiatów pod obeliskiem Stanisława Nahajowskiego.

Przed biegami naGE0B3308 dystansie 5 i 10 km oraz marszem Nordic Walking na 5 km startowali młodzi zawodnicy w grupach dzieci i młodzieży na krótszych dystansach. Biegi te ukończyło prawie 100 zawodników.

W biegu na 10 km najlepszymi okazali się zawodnicy z Ukrainy. Pierwsze dwa miejsca zajęli Rostykus Roman oraz Chenikalo Oleksandr ze Lwowa. Trzecie miejsce zajął czołowy zawodnik miejscowego MKS Halicz Ustrzyki Dolnych Ignacy Domiszewski.

Wśród pań na 10 km tak jak w biegu panów również dominowały zawodniczki z Ukrainy. Zwyciężyła Raita OkGE0B3103sana przed Plemiannyk Iryną (obie ze Lwowa). Na trzecim miejscu do mety przybiegła Maria Domiszewska - Ustrzyki Dolne MKS Halicz.

W marszu Nordic walking na dystans 5 km kobiet zwyciężyła ukraińska zawodniczka ZALISKO OKSANA reprezentująca klub z Dąbrowy Górniczej przed OLEKSYK MAŁGORZATĄ oraz KONIK Zuzanną (obie z Bieszczadzkiego Klubu Nordic Walking).

orginal 131f70aaaf24b4d5837dd21483926fe4Wśród mężczyzn zwyciężył Niepokój Radosław z Wrocanki przed Konikiem Jackiem oraz Grządzielem Dariuszem - obaj z Bieszczadzkiego Klubu Nordic Walking,

W biegu na 5 km kobiet pierwsze miejsce zajęła Budzyk Agnieszka z MKS Halicz Ustrzyki przed Bręk Anną i Solarz Angeliką (obie reprezentujące Kórnik Smakosze Piwa). Wśród mężczyzn zwyciężyli: Kąkol Zbigniew z Gwozźnicy Dolnej przed Górą Markiem ze Stowarzyszenia Bieszczadzkiego Biegu Lotników oraz Bihunem Jackiem z UKS Czarna.

 

Pozostałe wyniki.



WynikiGE0B2906

BIEGI

DZIECI i MŁODZIEŻ

NORDIC WALKING


W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:

Wyniki:

BIEGI

OPEN MĘŻCZYZN - 10KM:

1 22 Rostykus Roman M2(1) Lwow Legion 0:34:13 0:00
2 2 Chenikalo Oleksandr M2(2) Lwow Eney 0:34:23 0:00:10
3 6 Domiszewski Ignacy M2(3) Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:36:07 0:01:54
4 21 Kalida Konstiantyn M2(4) Pustomyty Legion 0:37:00 0:02:47
5 13 Pelczar Wojciech M2(5) Dobieszyn MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:37:32 0:03:19
6 18 Dobranskyy Bohdan M2(6) Lwow 0:38:16 0:04:03

OPEN KOBIET - 10KM:

1 20 Raita Oksana K2(1) Lwow 0:41:33 0:00
2 19 Plemiannyk Iryna K2(2) Lwow 0:44:45 0:03:12
3 4 Domiszewska Maria K4(1) Ustrzyki Dolne MKS Halicz 0:45:51 0:04:18
4 8 Fundanicz Monika K3(1) Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:53:28 0:11:55
5 3 Chwostyk Jolanta K1(1) Ustianowa Górna LUKS LOTNIK Ustianowa 1:05:23 0:23:50

OPEN KOBIET -  5 KM:

1 61 Budzyk Agnieszka K Dźwiniacz MKS Halicz 29:22,0 0:00
2 51 Bręk Anna K Kórnik Smakosze piwa 32:43,0 3:21
3 57 Solarz Angelika K Kórnik Smakosze piwa 32:44,0 3:22

OPEN MĘŻCZYZN -  5 KM:

1 62 Kąkol Zbigniew M Gwoznica Dolna 21:19,0 0:00
2 59 Góra Marek M Ustrzyki Dolne Stowarzyszenie BBL 21:22,0 00:03
3 58 Bihun Jacek M Ustrzyki Dolne UKS Czarna 23:59,0 02:40

K-1 - 10 km:

1 3 Chwostyk Jolanta K Ustianowa Górna LUKS LOTNIK Ustianowa 1:05:23 0:00

K-2 - 10 km:

1 20 Raita Oksana K Lwow 0:41:33 0:00
2 19 Plemiannyk Iryna K Lwow 0:44:45 03:12

M-2 - 10 km:

1 22 Rostykus Roman M Lwow Legion 0:34:13 0:00
2 2 Chenikalo Oleksandr M Lwow Eney 0:34:23 00:10
3 6 Domiszewski Ignacy M Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:36:07 01:54

K-3 - 10 km:

1 8 Fundanicz Monika K Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:53:28 0:00

M-3 - 10 km:

1 27 Gleń Robert M Jedlicze 0:40:23 0:00
2 24 Kuc Arkadiusz M Ustrzyki Dolne 0:45:51 05:28
3 11 Kuś Bartłomiej M Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:48:23 08:00

K-4 - 10 km:

1 4 Domiszewska Maria K Ustrzyki Dolne MKS Halicz 0:45:51 0:00

M-4 - 10 km:

1 5 Domiszewski Wojciech M Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:48:48 0:00
2 9 Haduch JERZY M Pisarowce SANOK i OKOLICE 0:49:23 00:35
3 23 Ostrykiewicz Henryk M Tomaszów 0:52:36 03:48


NORDIC WALKING:

OPEN KOBIET - 5 KM:

1 136 ZALISKO OKSANA K4(1) Dąbrowa Górnicza DĄBROWA 31:56,0 0:00
2 120 Oleksyk Małgorzta K4(2) Ustrzyki Dolne MKS Halicz, BK Nordic Walking 33:35,0 01:39
3 139 Konik Zuzanna K2(1) STEFKOWA Bieszczadzki Klub Nordic Walking 34:28,0 02:32
4 116 Kończewska Bożena K4(3) Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub NW MKS Halicz Ustrzyki Dolne 34:55,0 02:59
5 113 Konik Katarzyna K3(1) Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 35:45,0 03:49
6 114 KONIK Aleksandra K3(2) STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking 36:22,0 04:26

OPEN MĘŻCZYZN - 5 KM:

1 141 Niepokój Radosław M2(1) Wrocanka 29:03 0:00
2 138 Konik Jacek M3(1) Ustianowa Bieszczadzki Klub Nordic Walking 29:40 00:37
3 143 Grządziel Dariusz M3(2) Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klu 29:54 00:51
4 109 Janocha Robert M4(1) Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze 30:11 01:08
5 107 Grządziel Kazimierz M4(2) Poraż ZKN SOKÓŁ Zagórz 32:40 03:37
6 112 Konik Jarosław M3(3) Ustrzyki Dolne 34:55 05:52

K-1 - 5 km:

1 137 Żulińska Julia Ustianowa UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 41:21,0 0:00
2 128 Selwa Zuzanna Ustianowa UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 41:28,0 0:07
3 110 Kocik Julia Ustrzyki Dolne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 44:07,0 2:46

M-1 - 5 km:

1 135 Werbowicz Michał Hoczew 36:51 0:00
2 121 Oskorip Michał Ustrzyki Dolne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 37:02 00:11
3 133 Waleszczyński Jakub Ustrzyki Dolne UKS Krzemień UstrzykiDolne 37:24 00:33

K-2 - 5 km:

1 139 Konik Zuzanna STEFKOWA Bieszczadzki Klub Nordic Walking 34:28,0 0:00
2 140 Galica Niepokój Agnieszka Średnie Wielkie 37:06,0 02:38

M-2 - 5 km:

1 141 Niepokój Radosław Wrocanka 29:03 0:00

K-3 - 5 km:

1 113 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 35:45,0 0:00
2 114 KONIK Aleksandra STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking 36:22,0 00:37
3 124 Przybyłowicz Anna Krosno 48:18,0 12:33

M-3 - 5 km:

1 138 Konik Jacek Ustianowa Bieszczadzki Klub Nordic Walking 29:40 0:00
2 143 Grządziel Dariusz Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klu 29:54 00:14
3 112 Konik Jarosław Ustrzyki Dolne 34:55 05:

K-4 - 5 km:

1 136 ZALISKO OKSANA Dąbrowa Górnicza DĄBROWA 31:56,0 0:00
2 120 Oleksyk Małgorzta Ustrzyki Dolne MKS Halicz, BK Nordic Walking 33:35,0 01:39
3 116 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub NW MKS Halicz Ustrzyki Dolne 34:55,0 02:59

M-4 - 5 km:

1 109 Janocha Robert Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze 30:11 0:00
2 107 Grządziel Kazimierz Poraż ZKN SOKÓŁ Zagórz 32:40 02:29
3 127 Rzucidło Jan Rzeszów 35:44 05:33

 

 

Aktualności » Regulamin » Program zawodów » Zgłoszenia - zapisy »
Lista startowa » Biuro zawodów » Wyniki » Galerie »
Pakiet startowy »  Nagrody »  XXX BBL » I Letni BBL » 
Trasa »  St.  Nahajowski Zgłoszenie dzieci »  

 

 

 

 PODZIĘKOWANIE

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim instytucjom, stowarzyszeniom, szkołom oraz sponsorom za udzielone wsparcie, które pozwoliło na sprawną organizację tegorocznej imprezy.

Dziękujemy niżej wymienionym:

  • Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Bronisław Plęs Restauracja Pizzeria „Orlik”
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej
  • Regatta
  • Lokalna Grupa Działania "Zielone Bieszczady"
  • Bieszczadzki Klub Nordic Walking
  • Bieszczadzka Grupa GOPR
  • Miejskie Przedsiebiorstwo Gospodarki Komunlanej w Ustrzykach Dolnych
  • Pracownicy Urzędu Miejskiegow Ustrzykach Dlonych
  • Placówka Straży Granicznej w Krościenku
  • OSP Łodyna

 


 

Sponsorzy

LOGO Ustrzyki Dolne


logoPngNoBg


 

logoLP nadlesnictwo nowe

Nadleśnictwo 

Ustrzyki Dolne


 

danfarm


logo szer.30cm rgb 300dpi bez tla


 

hotel strwiaz


250px POL powiat bieszczadzki COA.svg


 

images perla bieszczcadow 1



BBS Logo2





27072849 1733342810049226 4330008558981796014 n


carla logo


 logodebowa gazdwka


www gościniec pięciu stawów kolor


willa stasia2


logo alfa

 


logo bieszczadzka ostoja 


 

 logo na zamyniu

 


villa logo


 zajazdpodcarynskalogo


marzec logo


autokomis logo


 

 

 

 

Organizatorzy

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych


 

Współorganizatorzy


logo bbl


SP w Ustjanowej Górnej

 


logo szer.30cm rgb 300dpi bez tla


 

NSS Ustrzyki Dolne


logoLP nadlesnictwo noweNadleśnictwo
Ustrzyki Dolne


UDK


 

POZN


 

 

 

 

© 2019 - Bieszczadzki Bieg Lotników
Statystyki stron WWW


Realizacja: JWK Studio