foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Bieszczadzki Bieg Lotników

Patronat

Polski Komitet Olimpijski


pzn logo


 


logoLP nadlesnictwo nowe

Regionalna Dyrekcja
Lasów Państwowych w Krośnie


 

Media

 

LOGO BIAle


logo Radio Rzeszów 1


SkiPol


 

Gazeta Bieszczadzka


Biegówki w Bieszczadach


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plakat2017 Odzyskano

 

Aktualności

Informujemy, że w porozumieniu z Komisją Narciarstwa Powszechnego PZN ustalono termin XXXI Bieszczadzkiego Biegu Lotników, tj. 17.02.2018 - trasa im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej Górnej

Już dzisiaj zapraszamy miłośników narciarstwa biegowego na nasze zawody.

Pozostałe informacje podamy już wkrótce na naszej stronie internetowej.

 


Zakończyła się II edycja Letniego Bieszczadzkiego Biegu i Marszu Lotników. Zawody odbyły się 24 września 2017 roku na trasie biegowej im. Stanisława Nahajowskiego  w  Ustjanowej Górnej k. Ustrzyk Dolnych.nnn


 

Imprezę tradycyjnie rozpoczęto od złożenia wiązanki kwiatów pod obeliskiem Stanisława Nahajowskiego.

Przed biegami naGE0B3308 dystansie 5 i 10 km oraz marszem Nordic Walking na 5 km startowali młodzi zawodnicy w grupach dzieci i młodzieży na krótszych dystansach. Biegi te ukończyło prawie 100 zawodników.

W biegu na 10 km najlepszymi okazali się zawodnicy z Ukrainy. Pierwsze dwa miejsca zajęli Rostykus Roman oraz Chenikalo Oleksandr ze Lwowa. Trzecie miejsce zajął czołowy zawodnik miejscowego MKS Halicz Ustrzyki Dolnych Ignacy Domiszewski.

Wśród pań na 10 km tak jak w biegu panów również dominowały zawodniczki z Ukrainy. Zwyciężyła Raita OkGE0B3103sana przed Plemiannyk Iryną (obie ze Lwowa). Na trzecim miejscu do mety przybiegła Maria Domiszewska - Ustrzyki Dolne MKS Halicz.

W marszu Nordic walking na dystans 5 km kobiet zwyciężyła ukraińska zawodniczka ZALISKO OKSANA reprezentująca klub z Dąbrowy Górniczej przed OLEKSYK MAŁGORZATĄ oraz KONIK Zuzanną (obie z Bieszczadzkiego Klubu Nordic Walking).

orginal 131f70aaaf24b4d5837dd21483926fe4Wśród mężczyzn zwyciężył Niepokój Radosław z Wrocanki przed Konikiem Jackiem oraz Grządzielem Dariuszem - obaj z Bieszczadzkiego Klubu Nordic Walking,

W biegu na 5 km kobiet pierwsze miejsce zajęła Budzyk Agnieszka z MKS Halicz Ustrzyki przed Bręk Anną i Solarz Angeliką (obie reprezentujące Kórnik Smakosze Piwa). Wśród mężczyzn zwyciężyli: Kąkol Zbigniew z Gwozźnicy Dolnej przed Górą Markiem ze Stowarzyszenia Bieszczadzkiego Biegu Lotników oraz Bihunem Jackiem z UKS Czarna.

 

Pozostałe wyniki.



WynikiGE0B2906

BIEGI

DZIECI i MŁODZIEŻ

NORDIC WALKING


W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:

Wyniki:

BIEGI

OPEN MĘŻCZYZN - 10KM:

1 22 Rostykus Roman M2(1) Lwow Legion 0:34:13 0:00
2 2 Chenikalo Oleksandr M2(2) Lwow Eney 0:34:23 0:00:10
3 6 Domiszewski Ignacy M2(3) Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:36:07 0:01:54
4 21 Kalida Konstiantyn M2(4) Pustomyty Legion 0:37:00 0:02:47
5 13 Pelczar Wojciech M2(5) Dobieszyn MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:37:32 0:03:19
6 18 Dobranskyy Bohdan M2(6) Lwow 0:38:16 0:04:03

OPEN KOBIET - 10KM:

1 20 Raita Oksana K2(1) Lwow 0:41:33 0:00
2 19 Plemiannyk Iryna K2(2) Lwow 0:44:45 0:03:12
3 4 Domiszewska Maria K4(1) Ustrzyki Dolne MKS Halicz 0:45:51 0:04:18
4 8 Fundanicz Monika K3(1) Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:53:28 0:11:55
5 3 Chwostyk Jolanta K1(1) Ustianowa Górna LUKS LOTNIK Ustianowa 1:05:23 0:23:50

OPEN KOBIET -  5 KM:

1 61 Budzyk Agnieszka K Dźwiniacz MKS Halicz 29:22,0 0:00
2 51 Bręk Anna K Kórnik Smakosze piwa 32:43,0 3:21
3 57 Solarz Angelika K Kórnik Smakosze piwa 32:44,0 3:22

OPEN MĘŻCZYZN -  5 KM:

1 62 Kąkol Zbigniew M Gwoznica Dolna 21:19,0 0:00
2 59 Góra Marek M Ustrzyki Dolne Stowarzyszenie BBL 21:22,0 00:03
3 58 Bihun Jacek M Ustrzyki Dolne UKS Czarna 23:59,0 02:40

K-1 - 10 km:

1 3 Chwostyk Jolanta K Ustianowa Górna LUKS LOTNIK Ustianowa 1:05:23 0:00

K-2 - 10 km:

1 20 Raita Oksana K Lwow 0:41:33 0:00
2 19 Plemiannyk Iryna K Lwow 0:44:45 03:12

M-2 - 10 km:

1 22 Rostykus Roman M Lwow Legion 0:34:13 0:00
2 2 Chenikalo Oleksandr M Lwow Eney 0:34:23 00:10
3 6 Domiszewski Ignacy M Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:36:07 01:54

K-3 - 10 km:

1 8 Fundanicz Monika K Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:53:28 0:00

M-3 - 10 km:

1 27 Gleń Robert M Jedlicze 0:40:23 0:00
2 24 Kuc Arkadiusz M Ustrzyki Dolne 0:45:51 05:28
3 11 Kuś Bartłomiej M Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:48:23 08:00

K-4 - 10 km:

1 4 Domiszewska Maria K Ustrzyki Dolne MKS Halicz 0:45:51 0:00

M-4 - 10 km:

1 5 Domiszewski Wojciech M Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:48:48 0:00
2 9 Haduch JERZY M Pisarowce SANOK i OKOLICE 0:49:23 00:35
3 23 Ostrykiewicz Henryk M Tomaszów 0:52:36 03:48


NORDIC WALKING:

OPEN KOBIET - 5 KM:

1 136 ZALISKO OKSANA K4(1) Dąbrowa Górnicza DĄBROWA 31:56,0 0:00
2 120 Oleksyk Małgorzta K4(2) Ustrzyki Dolne MKS Halicz, BK Nordic Walking 33:35,0 01:39
3 139 Konik Zuzanna K2(1) STEFKOWA Bieszczadzki Klub Nordic Walking 34:28,0 02:32
4 116 Kończewska Bożena K4(3) Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub NW MKS Halicz Ustrzyki Dolne 34:55,0 02:59
5 113 Konik Katarzyna K3(1) Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 35:45,0 03:49
6 114 KONIK Aleksandra K3(2) STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking 36:22,0 04:26

OPEN MĘŻCZYZN - 5 KM:

1 141 Niepokój Radosław M2(1) Wrocanka 29:03 0:00
2 138 Konik Jacek M3(1) Ustianowa Bieszczadzki Klub Nordic Walking 29:40 00:37
3 143 Grządziel Dariusz M3(2) Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klu 29:54 00:51
4 109 Janocha Robert M4(1) Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze 30:11 01:08
5 107 Grządziel Kazimierz M4(2) Poraż ZKN SOKÓŁ Zagórz 32:40 03:37
6 112 Konik Jarosław M3(3) Ustrzyki Dolne 34:55 05:52

K-1 - 5 km:

1 137 Żulińska Julia Ustianowa UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 41:21,0 0:00
2 128 Selwa Zuzanna Ustianowa UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 41:28,0 0:07
3 110 Kocik Julia Ustrzyki Dolne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 44:07,0 2:46

M-1 - 5 km:

1 135 Werbowicz Michał Hoczew 36:51 0:00
2 121 Oskorip Michał Ustrzyki Dolne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 37:02 00:11
3 133 Waleszczyński Jakub Ustrzyki Dolne UKS Krzemień UstrzykiDolne 37:24 00:33

K-2 - 5 km:

1 139 Konik Zuzanna STEFKOWA Bieszczadzki Klub Nordic Walking 34:28,0 0:00
2 140 Galica Niepokój Agnieszka Średnie Wielkie 37:06,0 02:38

M-2 - 5 km:

1 141 Niepokój Radosław Wrocanka 29:03 0:00

K-3 - 5 km:

1 113 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking 35:45,0 0:00
2 114 KONIK Aleksandra STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking 36:22,0 00:37
3 124 Przybyłowicz Anna Krosno 48:18,0 12:33

M-3 - 5 km:

1 138 Konik Jacek Ustianowa Bieszczadzki Klub Nordic Walking 29:40 0:00
2 143 Grządziel Dariusz Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klu 29:54 00:14
3 112 Konik Jarosław Ustrzyki Dolne 34:55 05:

K-4 - 5 km:

1 136 ZALISKO OKSANA Dąbrowa Górnicza DĄBROWA 31:56,0 0:00
2 120 Oleksyk Małgorzta Ustrzyki Dolne MKS Halicz, BK Nordic Walking 33:35,0 01:39
3 116 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub NW MKS Halicz Ustrzyki Dolne 34:55,0 02:59

M-4 - 5 km:

1 109 Janocha Robert Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze 30:11 0:00
2 107 Grządziel Kazimierz Poraż ZKN SOKÓŁ Zagórz 32:40 02:29
3 127 Rzucidło Jan Rzeszów 35:44 05:33

 

 

Aktualności » Regulamin » Program zawodów » Zgłoszenia - zapisy »
Lista startowa » Biuro zawodów » Wyniki » Galerie »
Pakiet startowy »  Nagrody »  XXX BBL » I Letni BBL » 
Trasa »  St.  Nahajowski Zgłoszenie dzieci »  

 

 

 

 PODZIĘKOWANIE

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim instytucjom, stowarzyszeniom, szkołom oraz sponsorom za udzielone wsparcie, które pozwoliło na sprawną organizację tegorocznej imprezy.

Dziękujemy niżej wymienionym:

  • Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Bronisław Plęs Restauracja Pizzeria „Orlik”
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej
  • Regatta
  • Lokalna Grupa Działania "Zielone Bieszczady"
  • Bieszczadzki Klub Nordic Walking
  • Bieszczadzka Grupa GOPR
  • Miejskie Przedsiebiorstwo Gospodarki Komunlanej w Ustrzykach Dolnych
  • Pracownicy Urzędu Miejskiegow Ustrzykach Dlonych
  • Placówka Straży Granicznej w Krościenku
  • OSP Łodyna

 


 

Sponsorzy

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych


logoPngNoBg


BBS Logo2


logo szer.30cm rgb 300dpi bez tla


 

hotel strwiaz


regatta


 

logotype


Logo ORLIK


 Krosno


www gościniec pięciu stawów kolor


willa stasia2


logo alfa


stokrotka prawdziwa


 Ranczo Adama
- Krystyna Śmigielska


 

Organizatorzy

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych


 

Współorganizatorzy

POZN


SP w Ustjanowej Górnej


MKS Halicz


Stolica Bieszczad


logo szer.30cm rgb 300dpi bez tla


 

NSS Ustrzyki Dolne


logoLP nadlesnictwo noweNadleśnictwo
Ustrzyki Dolne


UDK


 

logo psnw


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2017 - Bieszczadzki Bieg Lotników
Statystyki stron WWW


Realizacja: JWK Studio