foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Bieszczadzki Bieg Lotników

Patronat

 

100 LAT PKOL HISTORYCZNY KOMPOZYT POL


Polski Komitet Olimpijski


pzn logo


 


logoLP nadlesnictwo nowe

Regionalna Dyrekcja
Lasów Państwowych w Krośnie


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media

 

LOGO BIAle


logo Radio Rzeszów 1


SkiPol


 

nowiny24 lpgo

 

Nowiny gazeta logo


 

Gazeta Bieszczadzka


Biegówki w Bieszczadach


 

ver podstawowa


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

afisz 35 bbl 2022 02 13

 



 

Beznazwy 1

 

 

W drugim dniu zawodów rozegrano biegi na dystansie 20 km, 10 i 5 km.


12 lutego br. odbyły się biegi dzieci i młodzieży w ramach Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w biegach narciarskich a także XXXV edycji Bieszczadzkiego Biegu Lotników.  Były to drugie zawody w edycji 2022 roku.. Były to drugie zawody w edycji 2022 roku. 

Zawody przeprowadzono przy bardzo dobrych warunkach śniegowych i słonecznej pogodzie,  tradycyjnie na trasie biegowej im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej Górnej. 

Linię mety minęło 205 zawodniczek i zawodników. 

 

 Jury zawodów:

  • DT PZN - Ewa Nahajowska
  • Asystent DT PZN - Piotr Bril
  • Kierownik Zawodów - Komandor - Marek Konopka
  • Sędzia Główny - Marek Góra

 W sobotnich biegach zwyciężali:

Dzieci młodsze - dziewczęta ur. 2014 i mł. - dyst. 0,5 km: Dz. 1

M-ce Nr st. Nazwisko i imię r. ur. Miejscowość/ klub/ szkoła wynik Strata Gr. Gł


1 1 KIWIOR Julia 2014 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski 01:42,3 0:00,0
2 3 KORKOSZ Aurelia 2014 MULKS GRUPA OSKAR Tomaszów Lubelski 01:48,7 00:06,4
3 2 DOBEK Julia 2015 MULKS GRUPA OSKAR Tomaszów Lubelski 02:02,2 00:19,9
4 6 MAŚLAK Julia 2015 LUKS USTIANOWA 02:28,4 00:46,1
5 4 MIKRUT Zuzanna 2014 KS SPEED JASŁO 02:53,4 01:11,1
6 5 KUCZEK Maria 2014 KS SPEED JASŁO 02:58,3 01:16,0

Dzieci młodsze - chłopcy ur. 2014 i młodsi - dystans 0,5 km: 

1 13 PATALUCH Maksymilian 2014 MULKS GRUPA OSKAR Tomaszów Lubelski 01:08,5 0:00,0
2 15 KULAS Krzysztof 2014 MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski 01:18,2 0:09,7
3 14 OSTRÓWKA Wiktor 2014 MULKS GRUPA OSKAR Tomaszów Lubelski 01:28,2 0:19,7
4 12 CZEKAJ Robert 2015 Opole 03:54,1 2:45,6
5 11 KARAMON Jan 2017 MUKS Podkarpacie Jedlicze 05:40,0 4:31,5
6 16 ROCZNIAK Wojciech 2017 LUKS USTIANOWA 05:41,1 4:32,6

Dzieci młodsze - dziewczęta ur. 2012-2013 - dystans 1,0 km:

1 26 MACIOCHA Oliwia 2013 MULKS GRUPA OSKAR Tomaszów Lubelski 02:51,6 0:00:00
2 40 TABACHAK Anastasia 2012 MULKS GRUPA OSKAR Tomaszów Lubelski 02:58,5 0:06,9
3 42 TETYCH Agata 2012 MULKS GRUPA OSKAR Tomaszów Lubelski 02:59,8 0:08,2
4 65 PODKALICKA Dagmara 2013 LUKS USTIANOWA 03:03,1 0:11,5
5 45 GERMAŃSKA Lena 2012 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 03:04,0 0:12,4
6 66 PEREŚLUCHA Lena 2013 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 03:09,8 0:18,2

Dzieci młodsze - chłopcy ur. 2012-2013 - dystans 1,0 km:

1 71 PALKA Karol 2012 MULKS GRUPA OSKAR Tomaszów Lubelski 02:43,3 0:00:00
2 85 CUPEK Adam 2012 KS SPEED JASŁO 02:43,8 0:00,5
3 92 KOBAK Dorian 2013 MUKS Podkarpacie Jedlicze 03:06,6 0:23,3
4 88 MUCHA Olaf 2012 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 03:08,9 0:25,6
5 93 MACIEJOWSKI Jakub 2012 MUKS Podkarpacie Jedlicze 03:11,0 0:27,7
6 77 SOBCZUK Witold 2013 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 03:13,2 0:29,9

Dzieci młodsze - dziewczęta ur. 2010-2011 - dystans 1,5 km:

1 116 NIEMCZYCKA Maja 2011 KS Jedność Nowy Sącz 04:53,0 0:00:00
2 129 DUTKA Hanna 2011 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 05:07,9 0:14,9
3 125 FUNDANICZ Maja 2010 LUKS USTIANOWA 05:21,0 0:28,0
4 115 DZIETCZYK Iga 2010 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 05:24,2 0:31,2
5 102 PROKOPISZYN Eliza 2011 MULKS GRUPA OSKAR Tomaszów Lubelski 05:31,4 0:38,4
6 113 ROGALIŃSKA Oliwia 2011 LUKS USTIANOWA 05:36,5 0:43,5

Dzieci młodsze - chłopcy ur. 2010-2011 - dystans 1,5 km:

1 145 DUTKA Stanisław 2010 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 04:35,1 0:00:00
2 144 FRANC Paweł 2010 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 04:35,5 0:00,4
3 151 GRABEK Jakub 2010 MULKS GRUPA OSKAR Tomaszów Lubelski 05:14,6 0:39,5
4 141 WŁADYKA Wojciech 2010 KS SPEED JASŁO 05:27,8 0:52,7
5 156 JANIA Oskar 2010 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 05:39,4 1:04,3
6 149 PESZKO Oliwier 2011 MUKS Podkarpacie Jedlicze 06:23,7 1:48,6

Dzieci starsze - dziewczęta ur. 2008-2009 - dystans 2,0 km: Dz. 4

1 165 FUNDANICZ Amelia 2009 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 09:20,1 0:00:00
2 163 GERMAŃSKA Oliwia 2008 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 09:21,3 00:01,2
3 158 GRASELA Julia 2009 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 09:47,3 00:27,2
4 164 SĘDZIMIR Magdalena 2009 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 09:47,7 00:27,6
5 173 PRUCHNIK Weronika 2009 KS SPEED JASŁO 10:20,3 01:00,2
6 160 KRÓL Julia 2008 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 10:25,0 01:04,9

Dzieci starsze - chłopcy ur. 2008-2009 - dystans 2,0 km: 

1 185 MARCISZ Szymon 2008 SS Prządki Ski Korczyzna 07:56,2 0:00:00
2 191 BŁYSKAL Sławomir 2008 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 08:12,3 00:16,1
3 189 GRZEGORZAK Hubert 2009 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 10:05,0 02:08,8
4 188 ZIEMBIKIWIECZ Dawid 2008 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 10:17,9 02:21,7
5 194 WILGUCKI Adrian 2008 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 10:27,1 02:30,9
6 190 WINIARSKI Patryk 2009 MUKS Podkarpacie Jedlicze 10:36,4 02:40,2

Młodziczki - ur. 2006-2007 - dystans 3,0 km:

1 200 MRÓZ Nikola 2006 MUKS Podkarpacie Jedlicze 11:37,9 0:00:00
2 209 MISZCZAK Hanna 2006 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 12:11,7 0:33,8
3 196 SZCZEPAŃSKA Maja 2007 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 13:32,8 1:54,9
4 198 BOGUCKA Judyta 2007 LUKS USTIANOWA 19:36,3 7:58,4
5 197 KRZYSZTAN Karolina 2007 LUKS USTIANOWA 23:07,4 11:29,5
6 199 ZIEMSKA Weronika 2007 MUKS Podkarpacie Jedlicze 23:15,1 11:37,2

Młodzicy ur. 2006-2007 - dystans 3,0 km: 

1 220 MIKULSKI Arkadiusz 2006 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 09:00,2 0:00:00
2 299 PÓŁCHŁOPEK Jakub 2006 MUKS Podkarpacie Jedlicze 09:54,2 0:54,0
3 218 BIL Bartosz 2006 MUKS Podkarpacie Jedlicze 10:21,7 1:21,5
4 215 WOJNAR Adrian 2006 MUKS Podkarpacie Jedlicze 11:17,8 2:17,6
5 221 BUCZYŃSKI Dominik 2007 MUKS Podkarpacie Jedlicze 11:43,5 2:43,3
6 213 KŁAPKOWSKI Patryk 2007 MKS HALICZ / SMS Ustrzyki Dolne 11:44,5 2:44,3

Mężczyźni/ kobiety N - dystans 1,5 km:


1 224 ŚLIWIAK Mateusz 1991 ŚDS Ustrzyki Dolne 05:47,7 0:00:00
2 226 INDYK Dominik 2003 SOSW W SANOKU 12:15,9 6:28,2
3 231 HERTIG Szymon 2001 SOSW W SANOKU 12:35,1 6:47,4
4 229 HAJDUK Janusz 2004 SOSW W SANOKU 18:39,2 12:51,5
5 227 DOMOŃ Kamil 2002 SOSW W SANOKU 19:14,1 13:26,4
6 225 GUDZ Paweł 1989 ŚDS Ustrzyki Dolne 20:55,9 15:08,2

Juniorzy młodsi - dystans 5 km: 

1 238 BISKUP Jakub 2004 MUKS Podkarpacie Jedlicze 08:54,4 0:00:00

Juniorzy - dystans 5 km: juniorzy

1 246 MRÓZ Kamil 2003 MUKS Podkarpacie Jedlicze 09:45,0 0:00:00
2 278 SYMULA Kacper 2003 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 10:09,7 00:25

OPEN KOBIETY - dystans 5 km: OPEN K

15 241 LENIEK Anna 1992 MUKS Podkarpacie Jedlicze 16:25,2 0:00:00
249 CIBOROWSKA Katarzyna 1976 KS SPEED JASŁO 17:50,8 01:26

OPEN MĘŻCZYŹNI - dystans 5 km: OPEN M

1 261 GLEŃ Robert 1976 MUKS Podkarpacie Jedlicze 08:49,8 0:00:00
2 251 CIBOROWSKI Damian 1973 KS SPEED JASŁO 19:28,4 10:38,6
3 253 CIBOROWSKI Alan 2000 KS SPEED JASŁO 20:39,8 11:50,0
4 258 JANOCHA Robert 1961 MUKS Podkarpacie Jedlicze 20:56,5 12:06,7
5 256 MOSOŃ Wiktor 1975 MUKS Podkarpacie Jedlicze 21:55,9 13:06,1
6 257 KOCHAŃSKI Tomasz 1974 MUKS Podkarpacie Jedlicze 23:24,7 14:34,9

 





DYSTANSE I KATEGORIE WIEKOWE W BIEGU GŁÓWNYM:


    • Mężczyźni - bieg główny – dystans 20 km CL
    • Kobiety – bieg główny - dystans 10 km CL

 

KATEGORIE WIEKOWE BIEGU GŁÓWNEGO - 13.02.2022

K – Kobiety

M – Mężczyźni

Przedział wiekowy

 

Rocznik

K/M 20

do 29

2003 – 1993

K/M 30

od 30 do 39

1992 – 1983

K/M 40

od 40 do 49

1982 – 1973

K/M 50

od 50 do 59

1972 – 1963

K/M 60

od 60 do 69

1962 - 1953

K/M 70

od 70 i więcej

1952 i starsi

 

GODZINA

WYDARZENIE

8:00 – 10:15

Wydawanie numerków startowych – trasy pod „Żukowem”

10:00

Złożenie kwiatów pod Obeliskiem im. Stanisława Nahajowskiego

11:00

Start wspólny do biegu głównego Kategoria OPEN Kobiet i Mężczyzn
(Limit czasowy w biegu głównym 2,5 godz.)

11:05

Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego - dyst. 5km (start wspólny)

11:05

Bieg dla osób niepełnosprawnych - dyst. 5km (start wspólny)

13:30

Zakończenie zawodów i rozdanie nagród – trasy pod „Żukowem”

 

Sponsorzy

LOGO Ustrzyki Dolne


logoPngNoBg


 PGNiG logo 2

 


logoLP nadlesnictwo nowe

Nadleśnictwo 

Ustrzyki Dolne


  

danfarm


logo szer.30cm rgb 300dpi bez tla


 

hotel strwiaz


250px POL powiat bieszczadzki COA.svg


 

images perla bieszczcadow 1



BBS Logo2





27072849 1733342810049226 4330008558981796014 n


carla logo


 logodebowa gazdwka


www gościniec pięciu stawów kolor


willa stasia2


logo alfa

 


logo bieszczadzka ostoja 


 

 logo na zamyniu

 


villa logo


 zajazdpodcarynskalogo


marzec logo


autokomis logo


 

 

 

 

Organizatorzy

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych


 

Współorganizatorzy


 

STOWARZYSZENIE BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKW

Stowarzyszenie Bieszczadzkiego

Biegu Lotników


 

 

LOGO USTIANOWA mae do dokumentw


logo szer.30cm rgb 300dpi bez tla


 

NSS Ustrzyki Dolne


logoLP nadlesnictwo noweNadleśnictwo
Ustrzyki Dolne


UDK


 

POZN


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2022 - Bieszczadzki Bieg Lotników
Statystyki stron WWW


Realizacja: JWK Studio